Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Klíčová slova: školství, zadarmo, Online web Hry zdarma bez registrace, pro dospělé, Přání ke kulatému výročí, info, Stručný slovník pojmů a termínů, Webové online testy zdarma, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, zdarma, zeměpis, kuriozity, Státy a jejich prapory

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak vytvořit, jak exportovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak převést, v čem upravit, jak otevřít, kterak editovat, jak přehrát, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: video soubory, dokumenty, internet a web, koncovky souborů, šablony dokumentů, písma, fonty, hudební audio soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, systémové soubory, grafiku apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, týmy NHL, státy usa, země EU, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, měny, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, obecné zkratky, firmy a společnosti, okresy České republiky, úřady a ministerstva apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Moudra, výroky, úsloví, motta, myšlenky, moudrosti, aforismy

Citáty slavných, Moudra, výroky, úsloví, motta, myšlenky, moudrosti, aforismy, . Naleznete zde moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o člověku od různých známých osobností.

Keywords:H, internet, zdroje informací, V, Obrázky k svátku, obrázková přání, multimédia, Online hry pro děti zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Athletic Bilbao, URL, Tapety na PC zdarma ke stažení, č

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Česká královna, Charta 77, Žhavé výstřely, Hokejisté, Hudba, KSČ, První republika, Spisovatel, Fotograf, Upálen, Egypt, Rakousko-Uhersko, Herečka, Druhá světová válka, Olympijský vítěz, Kladno, Architekt, Žijící, Teolog, Zavražděn, Husité, Komunista, Trenérka, Královna, Vůdce, Pop, Ministři, Rétorika, Básník, Malíř, Skladatel, Diplomat, Rock ‚n‘ Roll, Ministr, Prezidenti USA, Hejtman apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: Online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, webové stránky, Královéhradecký kraj, zajímavosti, Dopravní značky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Tapety na plochu zdarma, Prapory českých měst, V, tipy, Vlajky států USA

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Strategie, Sportovní, Střílečky, Karetní, Bojové online gamesy, Závodní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové a podobně.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Sportovní, Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: rodinné vztahy, státní správa, poruchy, historie, umělci, žurnalisté a novináři, školství, profese a zaměstnání, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, mytologie, podnikání a podnikatelé, křesťanství, politika, přezdívky, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, vlastnosti, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Klíčová slova: zábava, webovky, Online adventní magazín, Paris Saint-Germain F.C., Obrázky vlajek měst ČR, Vánoční web, Nejhranější hry online, Arsenal F.C., Seznam zkratek a akronymů, odkaz, Tapety na PC

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Strategie, Sportovní, Střílečky, Karetní, Bojové online gamesy, Závodní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové a podobně.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Sportovní, Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Závodní moto hry, Postřehové, Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Vtipné texty, frky, vtípky, černý humor, ftipy, fórky

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, frky, vtípky, černý humor, ftipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O ženách, O gayích a homosexuálech, O škole, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O mužích, O Windows, Frky ze života, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách apod.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, Státní prapory zemí světa, linky, Online testy a kvízy zdarma, Online biografie, životopisy osobností, Saint Vincent and the Grenadines, Free game online hry, č, Databáze osobností Kdo je to?, pro děti, Webové online testy zdarma, Přehled souborových přípon, Úspory a spoření, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Rande na slepo: Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Další odkazy:

Co je to Romulus Remus?
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přání k narozeninám
Tipy na zajímavé weby
A.C. Milan football club italy
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Vlajka Paraguaye
Doporučené odkazy
Wayne Rooney
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Grunge hudební rockový styl

Děkujeme vám za vaši návštěvu.