Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, státy usa, země EU, měny, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Informace pro děti i dospělé

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj apod.

Klíčová slova: Státní vlajky států světa, tipy, Dopravní značky, zeměpis, Vlajky, flags, Státy a jejich prapory, cestování, Kliparty zdarma, Madonna, Nej hry online, Přehled zkratek a akronymů, internetové stránky, Online hry zdarma

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Vánoční online hry, Střílečky, Sportovní, Strategie, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Oddechové, Bojové online gamesy, Klasické, Závodní, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Logické a podobně.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: psychologie, počítače, hardware, cestování, lékařství a medicína, zločin a právo, politika, školství, fyzika, software, náboženství a křesťanství, internet, příroda, nápoje, věda, latina, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, nástroje, materiály, chemie, matematika, rostliny, filozofie atd.

Náš tip pro děti i dospělé

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční stromeček, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kapr, Píseň, Alkoholový kalendář, Sněhová vločka, Husarské knoflíky, Smrk, Vánoční světýlka, Vánoční ozdoby, Wallpaper, Nový rok, Blahopřání, Jmenovka, bezlepkové cukroví, Rostliny, Tiskárna, Francouzsky, Anděl, Ohňostroj, Vánoční dekorace, Adventní trhy, Vánoční stromek, Vánoční svícen, Hostina, Stromeček, Jmelí, Samolepky, Borovice, Pro děti, Keramický adventní věnec, Silvestr, Sám doma apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Online životopisy, biografie - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, herci a herečky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Scénárista, Spisovatel, Textařka, Žijící, Američan, Filozof, Maršál, Básník, Čeští králové, Lord, Florida Panthers, Vůdce, Egypt, Olympijští vítězové, Archivář, Orlík, Češi, Miliardáři, Obchodník, Máj, Rakousko-Uhersko, Pedagog, New Jersey Devils, Československo, Imitátor, Komunisté, Mim, Český slavík, Prezidenti USA, Dramatik, Prezident USA, Vládce, Washington Capitals, Zpěvák, Rock ‚n‘ Roll, New York Rangers apod.

Keywords:F, pro děti, weby, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Levné letenky, kuriozity, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, počítače, Natalie Portman, Obrázky zdarma, zajímavosti, Pozadí na plochu PC

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, doporučujeme, Pozadí na plochu Windows, A, Přehled formátů souborů, zadarmo, Sharon Stone, zdroje informací, školství, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Členské země americké federace

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, výstražné značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, zločinci a vrazi, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Podnikatel, Fotograf, Sochař, Textařka, Kancléř, Američané, Herečka, Československo, Závodník, Vojáci, New Jersey Devils, Český slavík, ČSSD, Pittsburgh Penguins, Hokej, Francouz, Miliardáři, Faraon, Esejista, Renesance, Hokejisté, Washington Capitals, Mim, Ministři, Teolog, Rock ‚n‘ Roll, Zpěvačky, Malíř, Prezident USA, Ministr, Prezident, Slovenští prezidenti, Protektorát, Scénárista, Diplomat, Pedagog apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, přístroje, láska, hmyz, hudba, sport, symboly, nástroje a přístroje, muži, ženy a dívky, osobnosti a lidé, halloween, ovoce, smajlíci a emotikony, zvířata, nápoje, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, stavby, dopravní prostředky, mapy, Vánoce a Advent atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, Obrázky vlajek měst ČR, humor, Slané vánoční pečivo, internet, Prapory českých měst, Online životopisy, biografie, Romulus Remus, Stručný encyklopedický slovník, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, A

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, výstražné značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, zločinci a vrazi, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Podnikatel, Fotograf, Sochař, Textařka, Kancléř, Američané, Herečka, Československo, Závodník, Vojáci, New Jersey Devils, Český slavík, ČSSD, Pittsburgh Penguins, Hokej, Francouz, Miliardáři, Faraon, Esejista, Renesance, Hokejisté, Washington Capitals, Mim, Ministři, Teolog, Rock ‚n‘ Roll, Zpěvačky, Malíř, Prezident USA, Ministr, Prezident, Slovenští prezidenti, Protektorát, Scénárista, Diplomat, Pedagog apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Sportovní, Bojové online gamesy, Střílečky, Strategie, Pro dívky, Logické, Velikonoční hry, Klasické, Oddechové, Závodní, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Ftipy, černý humor, kameňáky, vtípky, frky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, černý humor, kameňáky, vtípky, frky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O škole, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O Windows, Frky ze života, O mužích, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, Frky o tchýních, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - full HD tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. lze použít v displej, mobilní telefon, monitor, počítač, PC, obrazovka počítače, notebook, mobil, phablet, tablet, smartphone a pro operační systémy Windows 98, macOS, Slackware, Android, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Linux Fedora, Windows NT, Windows Server 2012. Pozadí na PC ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, motorky, fantasy, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, zvířata, free wallpapers, hmyz a pavouci, květiny, ptáci, Rally, závody aut, fraktály, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, sportovní a závodní auta. Dostupná rozlišení jsou 1152x768, 1536x2048, HD 1280x720, 393x786, 854x480, 2560x2048, 1280x720, 1536x2560, 2560x1440, 360x720, 1600x900, 412x846, 800x600, 1080x1800, 1800x1440, 1280x768 atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: info, Nejhranější online testy a kvízy, Super online kvízy, zábava, M, Chelsea Football Club, Online vánoční magazín, Americké federální vlajky, Wallpapery do mobilu, pro dospělé, URL, odkazy, Vlajky měst Pardubického kraje,

Několik fórů na závěr. Vtip Můžu ti zavolat?: Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

Další odkazy:

Partnerské weby
Bhutan
Zajímavé internetové odkazy
Texty blahopřání
Doporučené odkazy
Texty přání k svátku podle jmen
Naše tipy
Cestovatelské stránky
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.