Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, Antarktidy, země východní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zločin a právo, literatura, příroda, jídlo, internet, filozofie, fyzika, lékařství a medicína, věda, stavebnictví, kultura, hardware, chemie, nástroje, počítače, ekonomie a ekonomika, technika, software, český jazyk, školství, rostliny, latina, různé, nápoje atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Státní prapory všech zemí, výukové pomůcky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Obrázky k vytištění a vybarvení, kuriozity, Nejlepší online hry zdarma, Prapory všech zemí světa, Antistresové omalovánky pro dospělé, Vánoční magazín, webovky, internet, počítače

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, měny, hudební zkratky, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, geocaching, úřady a ministerstva apod.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Střílečky, Bojové hry, Logické hry, Relaxační hry, Adventury, Závody aut, Strategie, Stolní a deskové hry, Animace, Sportovní hry, Akční hry, Postřehové hry, Hry pro děti a tak dále.

Full HD tapety na PC - tapety na PC ke stažení

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro monitor, tablet, obrazovka počítače, notebook, počítač, smartphone, mobilní telefon, mobil, phablet, PC, displej a pro operační systémy OSX, SUSE Linux, Red Hat Linux, Slackware, Windows 95, BlackBerry OS, Mac, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu. Full HD tapety ke stažení z kategorií letadla, dopravní prostředky, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, voda a bubliny, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, příroda, krajina, rostliny, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, hudební tapety, sportovní pozadí. Dostupné velikosti jsou 1680x1050, 1600x1200, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 854x480, 2048x1080, 375x812, 750x1334, 800x600, 1200x1920, 1280x768, 1024x600, 1920x1440, 1024x768, 393x786, 2560x1600 atd.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Fóry, vtipy, frky, černý humor, kameňáky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtipy, frky, černý humor, kameňáky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, židovské anekdoty, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky apod.

Skvělé hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Sportovní, Strategie, Pro dívky, Střílečky, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Klasické, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Oddechové, Závodní, Velikonoční hry a podobně.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Keywords:Super online hry zdarma, Biografie známých osobností, Stručný encyklopedický slovník, Ilustrace, obrázky, Co je to Romulus Remus?, URL, Online testy zdarma bez registrace, Webové html5 hry zdarma, Vlajky všech zemí světa, Prapory regionů a království, Full HD tapety na PC, volný čas

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky. Mj. na webu naleznete Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, online html5 hry, Oblíkačky, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Letecké simulátory, Oddechové hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Akční gamesky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Slovenští prezidenti, Státník, Zpěvačka, Císař, Dabérka, Teolog, Vojáci, Voják, Vůdce, Zlatý slavík, Producent, Podnikatelé, Ministři, Herečka, Upálen, Ministr zahraničí, Češi, Poslanec, Scénárista, Gymnasté, Archivář, Angličané, Textař, Pedagog, Náboženství, Florida Panthers, Novinář, Historik, Poprava, Esejista, Atentát, Orlík, Malíř, Slováci, Právník, Obchodník apod.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, hyperlinky, Manchester United FC, Hry pro dívky online, doporučujeme, Životopisy osobností, Obrázková přání k svátku podle jmen, odkazy, Seznam souborových přípon, Vlajky spojených států amerických, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem spustit, jak importovat, jak vytvořit, jak exportovat, čím zobrazit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak spustit, jak převést, jak otevřít soubory následujících typů: grafiku, konfigurační soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, obrazy disků, komprimace dat, hudební audio soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapery do mobilu

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v počítač, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, monitor, mobilní telefon, smartphone, mobil, PC, displej, phablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 95, Windows NT, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Windows 98, Chrome OS, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 7, macOS. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, ptáci, Formule 1, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, květiny, tenisté a tenistky, motorky, fantasy, oceán, moře, pláže, zvířata, hmyz a pavouci, flóra, stromy, nature - příroda. Mnoho verzí a velikostí jako 750x1334, 2560x1600, 1152x768, 2048x1536, 1440x900, 412x846, 768x1024, 1152x864, 1366x1024, 1366x768, 640x480, 320x568, 2160x3840, 2560x1920, 4800x1200, 1152x1920 atd.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Postřehové, Sportovní, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: Wallpapery na PC ke stažení, Tapety na PC zdarma ke stažení, zadarmo, Kam na výlet?, webové stránky, Online adventní magazín, zajímavosti, Eliza Dushku, Webové online testy zdarma, linky, Tapety na PC zdarma ke stažení

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem spustit, jak importovat, jak vytvořit, jak exportovat, čím zobrazit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak spustit, jak převést, jak otevřít soubory následujících typů: grafiku, konfigurační soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, obrazy disků, komprimace dat, hudební audio soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapery do mobilu

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v počítač, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, monitor, mobilní telefon, smartphone, mobil, PC, displej, phablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 95, Windows NT, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Windows 98, Chrome OS, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 7, macOS. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, ptáci, Formule 1, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, květiny, tenisté a tenistky, motorky, fantasy, oceán, moře, pláže, zvířata, hmyz a pavouci, flóra, stromy, nature - příroda. Mnoho verzí a velikostí jako 750x1334, 2560x1600, 1152x768, 2048x1536, 1440x900, 412x846, 768x1024, 1152x864, 1366x1024, 1366x768, 640x480, 320x568, 2160x3840, 2560x1920, 4800x1200, 1152x1920 atd.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zločin a právo, náboženství a křesťanství, počítače, cestování, ekonomie a ekonomika, software, lékařství a medicína, zkratky, fyzika, hardware, politika, bankovnictví, školství, sport, literatura, latina, materiály, chemie, kultura, stavebnictví, český jazyk, technika, různé, nápoje atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, láska, halloween, sport, jídlo a nápoje, ovoce, muži, auta, náboženství, květiny, nástroje a přístroje, přístroje, stavby, hudba, Vánoce a Advent, zelenina, symboly, ptáci, ženy a dívky, hmyz atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, školství, Dopravní značení, Skvělé hry online zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Pizza, ingredience, druhy, recepty, zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, pro děti, zábava, A, F, Real Madrid C.F.,

Několik fórů na závěr. Vtip Právník: S pětatřicetiletým právníkem to najednou sekne a on se ocitne před nebeskou bránou. Udiveně kouká a začne naléhat na svatého Petra: "To přece není možné! Já přece ještě nemohu umřít, jsem zdravý a mladý, navíc jsem si ještě pořádně neužil svého bohatství a moci! To nemůže být pravda, to musí být nějaká chyba! Svatý Petře, podívejte se do té své knihy, určitě to je omyl!" Svatý Petr se podívá do knihy a povídá: "Ne ne, chyba musí být někde u vás dole. Podle vámi vykázaných odpracovaných a vyfakturovaných hodin vám musí být minimálně třiadevadesát."

Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Omalovánky pro malé děti
Naše tipy
Vlajka Fidži
Doporučené odkazy
Onlinovky - online hry
Partnerské weby
Computer games
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.