Naše tipy, cestování, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, online html5 hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Logické hry, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Auta a závodní, Omalovánky, Deskovky, Oblíkačky, Střílecí hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Strategické onlinovky apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Obrázky na PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v displej, tablet, phablet, monitor, PC, smartphone, obrazovka počítače, mobil, počítač, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 7, Mac, Microsoft Windows 8, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Slackware, FreeBSD, Linux Fedora, Java ME, Chrome OS. Wallpapers na plochu PC jsou rozdělené kategorií: fantasy, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, ptáci, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, free wallpapers, zvířata, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, fraktály, sportovní wallpapery, květiny. Dostupná rozlišení jsou 1280x960, 360x640, 1280x1024, 1600x1200, 1920x1080, 1440x2560, 1600x900, 1280x768, 375x812, 360x720, 2560x2048, 1920x1080 Full HD, 2048x1080, 2560x1600, 1536x2560, 2560x1440 atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Free game online hry, B, Fotografie topmodelek, linky, internetové stránky, Adventní magazín, AC Milán, zeměpis, V, Onlinovky zdarma, Přehled států světa a jejich vlajek

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky atd.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Logické, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Závodní, Vánoční online hry, Oddechové, Klasické, Karetní a podobně.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, obecné zkratky, úřady a ministerstva, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, státy usa, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, geocaching, země EU, týmy NHL apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, rodinné vztahy, křesťanství, psychologie, mytologie, historie, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, fikce a fantasy, zločin a právo, lékařství, poruchy, filozofie, sport, žurnalisté a novináři, vlastnosti, profese a zaměstnání atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Keywords:Přehled souborových přípon, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Nejhranější online testy a kvízy, A, Textová blahopřání k Velikonocům, zábava, Biografie slavných osobností, Obrázky zdarma, Póquer juego de apuestas, zadarmo, Full HD wallpapers na PC, Nejlepší online hry zdarma

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak konvertovat, jak exportovat, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem upravit, jak převést, jak otevřít, jak přehrát, v čem spustit, jak vytvořit soubory těchto typů: dokumenty, spustitelné soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, grafiku, obrazy disků, šablony dokumentů, systémové soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, písma, fonty apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Vtipné texty, černý humor, ftipy, kameňáky, frky, vtípky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, černý humor, ftipy, kameňáky, frky, vtípky. vás dostanou. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné hádanky, anekdoty o politice, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí apod.

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vánoční online hry, Karetní, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Pro dívky, Oddechové, Klasické, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry a podobně.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Klíčová slova: Federace USA, Životopisy osobností, Seznam přípon a koncovek souborů, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Adventní magazín, pro dospělé, Sexy Winona Ryder, multimédia, odkazy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, info

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií politika, český jazyk, bankovnictví, věda, zkratky, účetnictví, hardware, technika, literatura, materiály, nápoje, různé, lékařství a medicína, počítače, náboženství a křesťanství, psychologie, sport, internet, cestování, jídlo, zločin a právo, nemoce, latina, školství atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Stolní a deskové hry, Strategie, Karetní hry, Akční hry, Adventury, Bojové hry, Pro dívky, Logické hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Střílečky a tak dále.

Síť, cestování, počítače a internet

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční filmy, Tisk, Šišky, Václavské náměstí, Jarmark, Ježíšek, Řetězy, Osvětlení do oken, Nový rok, Umělý vánoční stromek, Husarské knoflíky, Linecká kolečka, Tablet, Křesťanství, Stromeček, Keramický adventní věnec, Adventní trhy, Kapr, Tapeta, Anděl, Alkoholový kalendář, Hostina, Bramborový salát, PF, Dia, Samolepky, Zima, Koledy, Kavkazská jedle, Cesmína, Německy apod.

Klíčová slova: Obrázky na PC ke stažení, hyperlinky, Slovník pojmů Co je to?, Wallpapers auta - cars, Seznam státních vlajek, webovky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Obrázky, omalovánky, Webové online hry zdarma, K, Online web Hry zdarma bez registrace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií politika, český jazyk, bankovnictví, věda, zkratky, účetnictví, hardware, technika, literatura, materiály, nápoje, různé, lékařství a medicína, počítače, náboženství a křesťanství, psychologie, sport, internet, cestování, jídlo, zločin a právo, nemoce, latina, školství atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Stolní a deskové hry, Strategie, Karetní hry, Akční hry, Adventury, Bojové hry, Pro dívky, Logické hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Střílečky a tak dále.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj apod.

Aforismy, moudrosti, myšlenky, výroky, motta, bonmoty, úsloví

Slavné citáty, Aforismy, moudrosti, myšlenky, výroky, motta, bonmoty, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o kráse, přísloví o naději od různých známých osobností.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vládce, Američané, Česká královna, Itálie, Faraon, Státník, Český slavík, Producent, Ministr zahraničí, První republika, Němci, Češi, KSČ, Královna, Exilový prezident, Spisovatel, Vrah, Obchodník, Fotograf, Textař, Závodník, Mim, Protektorát, Boston Bruins, Atentát, Angličané, Archivář, Ital, New Jersey Devils, Manýrismus, Olympijští vítězové, Rétorika, Hejtmani, Zavražděn, Životopis, Herec apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, Online hry zdarma, URL, pro děti, doporučujeme, Vše pro zvířecí miláčky, tipy, V, školství, volný čas, počítače, výukové pomůcky, Oceánie, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Relativita: Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

"Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

Další odkazy:

Kenya
Doporučené internetové odkazy
Cestování po ČR a Evropě
Naše tipy na zajímavé stránky
Shiri Appleby
Partnerské internetové stránky
Chelsea Football Club
Doporučené odkazy
Pizza, ingredience, druhy, recepty
Odkazy na zajímavé weby
Zamilované sms vzkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.