Partnerské weby, technika, zábava, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, filozofie, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, přezdívky, herectví, herci a herečky, lékařství, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, politika, školství, osobnosti, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, umělci, profese a zaměstnání, křesťanství, vlastnosti, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, politici atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kansas, New Hampshire, Aljaška, Maryland, Nové Mexiko, Západní Virginie, Indiana, Arkansas, Idaho, Georgie, Jižní Dakota, Wyoming, Montana, Massachusetts, Oregon, Colorado, Washington, Tennessee, Rhode Island, Oklahoma, Ohio, Louisiana, Connecticut, Nebraska, Jižní Karolína, Kalifornie atd.

Klíčová slova: linky, M, Online web Hry zdarma bez registrace, školství, Omalovánky k vytisknutí, doporučujeme, Nejlepší školní testy a kvízy, odkaz, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, F, zdroje informací, zábava, internetové stránky

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Full HD wallpapers na PC - pozadí na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. doporučujeme pro PC, displej, smartphone, mobil, tablet, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook, počítač, ultrabook a pro operační systémy Windows 10, Linux Fedora, Chrome OS, Windows Me, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Windows 7, Windows XP, SUSE Linux, Windows 95. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako free wallpapers, květiny, Rally, závody aut, nature - příroda, fraktály, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, ptáci, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, Formule 1, armáda, válka, zbraně. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1600, 1920x1200, 1152x768, HD 1280x720, 2560x1440, 2160x3840, 1536x2048, 375x667, 3200x1200, 1680x1050, 1366x768, 360x640, 800x600, 854x480, 1152x1920, 1600x900 atd.

Webové online testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak otevřít, kterak editovat, v čem upravit, jak spustit, jak importovat, jak konvertovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak exportovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, grafiku, dokumenty, systémové soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, internet a web, komprimace dat, koncovky souborů apod.

Keywords:webovky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, výukové pomůcky, F, World countries and flags, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, weby, Rachel Stevens, volný čas, Vlajky jednotlivých států USA, Stručný slovník pojmů a termínů

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší pozadí na plochu zdarma. můžete využít v ultrabook, mobil, PC, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, tablet, monitor, phablet, počítač, notebook a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Android, Linux Mint, Slackware, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Linux Xubuntu, FreeBSD, Windows 10, Lubuntu, Mac. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, hudební tapety, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, noční města, rostliny, adventní a vánoční tapety, zvířata, auta, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, květiny, kytky, budovy a stavby. Stahujte ve velikostech 2048x1536, 1280x960, hi res 2560x1920, 2160x3840, 360x720, 1024x768, 1800x1440, 1920x1440, 2048x1080, 1024x600, 1152x864, 1366x1024, 1680x1050, 375x667, HD 1280x720, 1600x900 atd.

Síť, technika, zábava, informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: měny, týmy NHL, obecné zkratky, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, země EU, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, hudební zkratky, státy usa apod.

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Oddechové, Závodní, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Bojové online gamesy, Logické, parkování - parkovačky, Strategie, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Klíčová slova: Super online kvízy, H, Prapory českých měst, Texty blahopřání, Adventní magazín, Vlajky států USA, Počítačové tapety pro Windows, Vše pro kolo, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, webové stránky, Kliparty pro Office, Full HD tapety na PC

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Textař, Boston Bruins, Vojevůdce, KSČ, Country, AIDS, ČSSD, Florida Panthers, Prezidenti USA, Dramatik, První republika, Poprava, Československo, Masový vrah, Historik, Olympijští vítězové, Vládce, New York Rangers, Angličané, Pedagog, Sci-fi, Obchodník, Malíř, Imitátor, Slovenští prezidenti, Válka, Zpěvák, Antropolog, Miliardář, Husité, Miliardáři, Zavražděn, Hudba, Komunisté, NHL, Prezident USA apod.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Oddechové, Logické, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Klasické, Pro dívky, Bojové online gamesy, Strategie, Velikonoční hry, Karetní, Závodní, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Informace, technika, zábava, informace

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Postřehové a tak podobně.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: mytologie, fikce a fantasy, školství, žurnalisté a novináři, psychologie, věda, národnost, záliby, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, poruchy, politika, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, státní správa, profese a zaměstnání, osobnosti, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Aljaška, Maine, Louisiana, Arkansas, Západní Virginie, Havaj, Kansas, Kentucky, Wyoming, Ohio, Georgie, Illinois, Mississippi, Severní Karolína, Virginie, Utah, Wisconsin, Massachusetts, New York, Severní Dakota, Rhode Island, Michigan, Pensylvánie, Indiana, Colorado, Florida atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: zdarma, kuriozity, zajímavosti, Středočeský kraj, Hry pro kluky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Státní prapory zemí světa, Svátky, jmeniny, kalendář, F, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Hry pro nejmenší online

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Textař, Boston Bruins, Vojevůdce, KSČ, Country, AIDS, ČSSD, Florida Panthers, Prezidenti USA, Dramatik, První republika, Poprava, Československo, Masový vrah, Historik, Olympijští vítězové, Vládce, New York Rangers, Angličané, Pedagog, Sci-fi, Obchodník, Malíř, Imitátor, Slovenští prezidenti, Válka, Zpěvák, Antropolog, Miliardář, Husité, Miliardáři, Zavražděn, Hudba, Komunisté, NHL, Prezident USA apod.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Oddechové, Logické, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Klasické, Pro dívky, Bojové online gamesy, Strategie, Velikonoční hry, Karetní, Závodní, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak přehrát, v čem upravit, jak otevřít, jak spustit, čím zobrazit, kterak editovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak převést, jak importovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, obrazy disků, koncovky souborů, dokumenty, grafiku, písma, fonty, šablony dokumentů, video soubory, internet a web, spustitelné soubory apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Frky, anekdoty, ftipy, vtipy, černý humor, fóry

Chcete se uvolnit? Frky, anekdoty, ftipy, vtipy, černý humor, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O mužích, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O Němcích, Frky ze života, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O manželství, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O ženách apod.

Hlášky, aforismy, přísloví, moudra, bonmoty, motta, moudrosti

Citáty slavných, Hlášky, aforismy, přísloví, moudra, bonmoty, motta, moudrosti, . Mj. na webu naleznete citáty o kráse, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o zlu od různých známých osobností.

Klíčová slova: hyperlinky, pro dospělé, tipy, odkazy, internet, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, Přehled přípon a koncovek souborů, Skvělé hry online zdarma, počítače, Online hry pro děti zdarma, multimédia, Biografie slavných osobností, Mezinárodní den žen,

Několik fórů na závěr. Vtip Chudák krokodýl: Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Hazard a gambling
Tipy na zajímavé weby
Angelina Jolie
Naše tipy
Přáníčka k výročí svatby
Zajímavé internetové odkazy
Paris Saint-Germain PSG
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.