Partnerské weby, hry, cestování, všeobecné informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Arkansas, Wisconsin, Michigan, Kansas, Jižní Dakota, Louisiana, Tennessee, Florida, Oklahoma, Utah, Severní Karolína, Connecticut, Maine, Delaware, Minnesota, Oregon, Ohio, Iowa, Washington, Západní Virginie, Virginie, Mississippi, Wyoming, Missouri, Texas atd.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Velikonoční hry, Strategie, Hry na vaření a smažení, Závodní, Klasické, Oddechové, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Karetní a podobně.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Drážďany, Hostina, Zdraví, Rumové řezy, Santa, Adventní svícen, Popelka, Osvětlení, Štóla, Windows, Vosí hnízda, Vánoční punč, Ježíšek, Koleda, Linecká kolečka, Atmosféra, Francouzsky, Bramborový salát, Silvestr, Brno, Keramický adventní věnec, Vánoční stromek, Německy, Milka, Písnička, Štědrý večer, Jedle, Vinná klobása, Vánoční hvězda, Tapeta, Vánoční koledy apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Super online kvízy, Webové online hry zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, Obrázek Velikonoční vajíčko, Slovník pojmů Co je to?, V, Kliparty pro Office, Obrázek Velikonoční zajíc, Online hry pro děti zdarma, humor, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Stručný encyklopedický slovník

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, hudební zkratky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, fyzikální jednotky, měny, týmy NHL, obecné zkratky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky apod.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, halloween, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, láska, ptáci, květiny, přístroje, zelenina, rostliny, stavby, věda, auta, muži, dopravní prostředky, sport, jídlo a nápoje, mapy, Vánoce a Advent, zvířata, hudba, nástroje a přístroje atd.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Hampshire, Utah, Indiana, Washington, Kansas, Kentucky, Mississippi, Arkansas, Kalifornie, Havaj, Ohio, Nevada, Vermont, Iowa, Michigan, Georgie, Alabama, Tennessee, Louisiana, Connecticut, Maryland, Idaho, Severní Dakota, Wyoming, Západní Virginie, Colorado atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Keywords:cestování, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky států USA, webové stránky, Omaha hold’em poker online, weby, kuriozity, Online hry zdarma, Velikonoční blahopřání ke stažení, zdroje informací, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, pro dospělé

Hry pro nejmenší online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Strategie, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Logické hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Animace, Adventury, Relaxační hry, Hry pro děti a tak dále.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, země východní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, odkaz, URL, Textová blahopřání k Velikonocům, M, linky, internetové stránky, United States, K, Online testy a kvízy zdarma, hyperlinky, Státní prapory států světa

Vtipné texty, fóry, ftipy, vtípky, frky, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtipné texty, fóry, ftipy, vtípky, frky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, černý humor, vtipné citáty, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, murphyho zákony, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o facebooku apod.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, kterak editovat, jak otevřít, jak importovat, jak spustit, jak konvertovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem spustit, jak přehrát soubory následujících typů: dokumenty, systémové soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, komprimace dat, internet a web, obrazy disků, grafiku, písma, fonty, šablony dokumentů apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, matematika, technika, chemie, psychologie, filozofie, fyzika, hardware, internet, účetnictví, kultura, nápoje, software, školství, nástroje, počítače, zkratky, jídlo, zločin a právo, materiály, rostliny, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, latina atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, hudba, hmyz, květiny, Vánoce a Advent, stavby, sport, láska, zvířata, smajlíci a emotikony, náboženství, nápoje, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, věda, mapy, přístroje, rostliny, ptáci, ženy a dívky, symboly, ovoce atd.

Kameňáky, fóry, vtipné texty, ftipy, frky, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, fóry, vtipné texty, ftipy, frky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Frky ze života, O ekonomech, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O ženách, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O manželství, O škole, O důchodcích apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Klíčová slova: internet, Vlajky států USA, zajímavosti, Velikonoční blahopřání: Hody, hody, doprovody, P, webovky, Obrázky ke stažení, Obrázek tři vajíčka, doporučujeme, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Biografie slavných osobností

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky apod.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií umělci a umění, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, filozofie, historie, žurnalisté a novináři, rodinné a příbuzenské vztahy, lékařství, zločin a právo, osobnosti, mytologie, vlastnosti, poruchy, záliby a hobby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, křesťanství, politici, fikce a fantasy, psychologie, podnikání a podnikatelé atd.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: Dopravní značení, zadarmo, Adventní magazín, Nejlepší online hry zdarma, tipy, Textová přání, obrázková přáníčka, Online vánoční webzine, zeměpis, školství, Hry pro dívky online, Wallpapers na PC, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Tenisové tapety na plochu PC, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Jágr: „Ten hokejista Jágr je ale skrblík!” „Proč myslíš?” „Vyhrál už tolik Zlatých hokejek a na mistrovství hraje s dřevěnou!”

Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Další odkazy:

Omalovánka Oživlé vajíčko
Spain
Doporučené internetové odkazy
Obrázek Femme fatale
Velikonoční obrázkové přáníčko zdarma ke stažení
Linky na partnerské weby
Sexy Jessica Simpson
Naše tipy na užitečné weby
Blahopřání k Velikonocům ke stažení
Odkazy na zajímavé weby
New York Rangers
Obrázky k vybarvení
Doporučené odkazy
Profesionální klub ledního hokeje New York Islanders
La Juventus Football Club

Děkujeme vám za vaši návštěvu.