Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, země EU, obecné zkratky, mezinárodní organizace, měny, mezinárodní organizace, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, vojenské hodnosti, geocaching apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: zeměpis, V, Dopravní značky, Online web Hry zdarma bez registrace, Poker Kartenspielen, Webové html5 hry zdarma, Super online kvízy, humor, Poker, internetové stránky, Nejhranější hry online, odkaz, č

Vtípky, kameňáky, anekdoty, vtipy, ftipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, kameňáky, anekdoty, vtipy, ftipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, černý humor, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha apod.

Keywords:Online geografické testy zdarma bez registrace, Online testy zdarma bez registrace, Slovník pojmů Co je to?, pro děti, Obrázek Rozesmátá blondýna, Vše o Vánocích, Prapory českých měst, R, Textová přáníčka a obrázky k svátku, internet, Nejlepší online hry zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Hry pro nejmenší online

Zkuste hry pro nejmenší online Webhry jsou rozdělené kategorií: Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Hry s koňmi, Barbie hry, Akční gamesky, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, online html5 hry, Farmářské hry, Hannah Montana, Strategické onlinovky apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Kansas, Florida, Tennessee, Rhode Island, Arkansas, Nové Mexiko, Nebraska, Iowa, Oregon, Havaj, New York, Texas, Západní Virginie, Missouri, Virginie, Idaho, Severní Dakota, Washington, Nevada, Maine, Alabama, Kalifornie, Illinois, Mississippi, Kentucky, Pensylvánie atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: cestování, hyperlinky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Pozadí na plochu voda, zdarma, zajímavosti, Onlinovky zdarma, Křesťanské omalovánky k tisku, doporučujeme, pro dospělé, Hry pro nejmenší online, Tapety do mobilu

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Rčení, výroky, motta, hlášky, aforismy, bonmoty, myšlenky

Slavné citáty, Rčení, výroky, motta, hlášky, aforismy, bonmoty, myšlenky, z kategorií citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o kráse od různých známých osobností.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země východní Asie, evropské země a státy apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem upravit, jak otevřít, čím prohlížet, jak importovat, jak spustit, jak přehrát, čím zobrazit, jak převést, jak konvertovat, v čem spustit následující typy souborů: komprimace dat, spustitelné soubory, koncovky souborů, systémové soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, grafiku, šablony dokumentů, video soubory, konfigurační soubory, písma, fonty apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Wallpapery na PC ke stažení - tapety na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, notebook, mobilní telefon, PC, ultrabook, displej, mobil, phablet, monitor, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy Lubuntu, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Windows 7, SUSE Linux, Mac, Windows 98, Windows 95, Windows Me, Linux Xubuntu. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, free wallpapers, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, Formule 1, ptáci, zvířata, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, motorky, květiny, nature - příroda. Dostupné velikosti jsou 1440x900, 1920x1080, 1024x768, 1366x1024, 1280x854, 1280x960, 1920x1200, 854x480, širokoúhlé 1366x768, HD 1280x720, 1536x2048, 393x786, 360x640, 1680x1050, 1280x800, 1200x1920 atd.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Online životopisy, biografie slavných osobností, webovky, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, kuriozity, Ilustrační obrázky, zadarmo, Barbados, weby, Super free web games zdarma, Přehled zkratek a akronymů

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Rčení, výroky, motta, hlášky, aforismy, bonmoty, myšlenky

Slavné citáty, Rčení, výroky, motta, hlášky, aforismy, bonmoty, myšlenky, z kategorií citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o kráse od různých známých osobností.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země východní Asie, evropské země a státy apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Animace, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Akční hry, Adventury, Hry pro děti, Logické hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Bojové hry, Pro dívky a tak dále.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: technika, matematika, český jazyk, počítače, účetnictví, bankovnictví, fyzika, školství, věda, nástroje, ekonomie a ekonomika, různé, kultura, lékařství a medicína, internet, náboženství a křesťanství, nápoje, nemoce, software, politika, hardware, chemie, literatura, rostliny atd.

Full HD tapety ke stažení - tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, počítač, displej, phablet, tablet, obrazovka počítače, mobil, smartphone, PC, notebook, monitor a pro operační systémy Android, Microsoft Windows 8, Windows 10, Slackware, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Red Hat Linux, FreeBSD, Chrome OS, Windows NT. Tapety na plochu PC z kategorií adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, hudební tapety, moře, oceány, pláže, noční města, wallpapery, květiny, kytky, motorky, motocykly, příroda, krajina, auta, rostliny, Roztomilá zvířátka, zvířata, operační systémy, Windows, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní. Dostupné rozměry 1536x2048, 1440x900, 800x600, 1280x768, 2560x2048, 1152x1920, 2048x1536, 1024x600, 1024x768, 2560x1440, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 375x667, Full HD 1080x1920, 1920x1280 atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: multimédia, Stručný encyklopedický slovník, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, výukové pomůcky, Kliparty zdarma ke stažení, Fotbalista Zlatan Ibrahimović, linky, Dopravní značky, tipy, V, odkazy, Státní prapory všech zemí, Přání k jmeninám, sms ke svátku,

Několik fórů na závěr. Vtip Blbá vláda: Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vše pro zvířecí miláčky
Partnerské weby
Online hry zdarma
Doporučené odkazy
Online obrázky k vybarvení
Tipy na zajímavé weby
Widescreen wallpapers
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.