Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: F, weby, Wallpapery na tablet, zadarmo, Fotografie topmodelek, webovky, Webové online hry zdarma, pro dospělé, Baccarat card game, Dopravní značky, odkaz, počítače, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Florida, Severní Dakota, Nevada, Nebraska, Západní Virginie, Colorado, New York, Missouri, Wyoming, Tennessee, Havaj, Montana, Oregon, Vermont, Oklahoma, Maryland, Kentucky, Arizona, Mississippi, Kalifornie, Pensylvánie, Georgie, Aljaška, Alabama, Illinois, Jižní Dakota atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, herci a herečky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Miliardář, Egypt, Režisér, Filozof, Komunista, Hejtman, Čech, Politik, Imitátor, Stoletá válka, Nobelova cena, Ministr zahraničí, Slováci, Antropolog, Svatý, Češi, Charta 77, Trest smrti, Císař, Vrah, Hudba, Orlík, Vražedkyně, Generalissimus, Druhá světová válka, První republika, Rakousko-Uhersko, Country, Maršál, Sochař, Mluvčí, Husité, Masový vrah, Prezidenti, ČSSD, Florida Panthers apod.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, Antarktidy apod.

Keywords:Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdroje informací, pro děti, výukové pomůcky, Kirsten Dunst, Kliparty pro Office, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Full HD pozadí na PC, Andrés Iniesta, Webové online hry zdarma, Státní prapory všech zemí, multimédia

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, státy usa, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, hudební zkratky, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, měny apod.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Německy, Striezelmarkt, Pozadí, Lindt, Anděl, Kuba, Vánoční ozdoby, Vánoční tapety, Přáníčko, Vánoční stromek, Smrk, Třásně, Keramika, Papírové ozdoby, Cesmína, SMS, K Tisku, Pastýř, Vánoční ubrusy, Štóla, Vánoční prostírání, Kameňák, Husarské knoflíky, Václavské náměstí, Láska nebeská, Ježíš Kristus, Staroměstské náměstí, Borovice, Koleda, Tapeta, Dárky apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Logické, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Strategie, Závodní, Klasické, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Pro dívky, Karetní, Střílečky a podobně.

Aforismy, moudra, moudrosti, bonmoty, hlášky, úsloví, přísloví

Citáty slavných, Aforismy, moudra, moudrosti, bonmoty, hlášky, úsloví, přísloví, . Naleznete zde citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o manželství od různých známých osobností.

Klíčová slova: F, Vánoční magazín, zábava, Co je to omalovánka?, B, hyperlinky, A, Sexy Kelly Clarkson, Nejlepší online hry zdarma, cestování, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak vytvořit, kterak editovat, v čem spustit, jak spustit, jak exportovat, čím zobrazit, jak importovat, v čem upravit, jak převést, jak konvertovat soubory těchto typů: šablony dokumentů, konfigurační soubory, koncovky souborů, video soubory, dokumenty, obrazy disků, hudební audio soubory, internet a web, komprimace dat, písma, fonty, grafiku, systémové soubory apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Bonmoty, úsloví, aforismy, přísloví, rčení, moudrosti, myšlenky

Citáty slavných, Bonmoty, úsloví, aforismy, přísloví, rčení, moudrosti, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, V, Skvělé hry online zdarma, Obrázek Bruneta, Stručný slovník pojmů a termínů, Dopravní značky, Členské země americké federace, Vlajka Peru, Městské a obecní prapory obcí ČR, linky, doporučujeme

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak vytvořit, kterak editovat, v čem spustit, jak spustit, jak exportovat, čím zobrazit, jak importovat, v čem upravit, jak převést, jak konvertovat soubory těchto typů: šablony dokumentů, konfigurační soubory, koncovky souborů, video soubory, dokumenty, obrazy disků, hudební audio soubory, internet a web, komprimace dat, písma, fonty, grafiku, systémové soubory apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Vtipy, frky, vtípky, černý humor, ftipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, frky, vtípky, černý humor, ftipy, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, frky o zvířatech, černý humor, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipné hádanky apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, Obrázky a kliparty zdarma, info, Online hry zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Fernando Torres, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Americké federální vlajky, humor, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky států a zemí světa, internetové stránky, Hong Kong, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Kanibal: Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

Další odkazy:

Selena Gomez
Odkazy na zajímavé weby
Vodní obrázky na plochu
Doporučené odkazy
Pozadí na plochu letadla
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky k vybarvení
Partnerské internetové stránky
Přáníčka k svátku
Zajímavé webové stránky
Turkmenistan

Děkujeme vám za vaši návštěvu.