Naše tipy

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Výroky, rčení, aforismy, myšlenky, bonmoty, přísloví, moudra

Citáty slavných osobností, Výroky, rčení, aforismy, myšlenky, bonmoty, přísloví, moudra, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o manželství od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: cestování, náboženství a křesťanství, nápoje, počítače, hardware, software, účetnictví, nástroje, sport, jídlo, kultura, fyzika, materiály, technika, rostliny, nemoce, psychologie, bankovnictví, matematika, lékařství a medicína, zločin a právo, zkratky, politika, internet atd.

Síť

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak vytvořit, kterak editovat, čím prohlížet, jak spustit, jak importovat, jak konvertovat, jak přehrát, jak otevřít, čím zobrazit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: písma, fonty, komprimace dat, dokumenty, grafiku, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, systémové soubory, koncovky souborů, video soubory, internet a web, hudební audio soubory apod.

Klíčová slova: volný čas, pro děti, zdroje informací, Americké federální vlajky, Obrázek šedé vajíčko, Skvělé hry online zdarma, webovky, doporučujeme, Celebrita Christina Applegate, tipy, Kliparty zdarma ke stažení, Free game online hry, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Relaxační hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Akční hry, Střílečky, Adventury, Karetní hry, Pro dívky, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Postřehové hry, Animace, Sportovní hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Internet, síť

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Keywords:R, Hry pro nejmenší online, Státní vlaječky, prapory, Seznam vlajek měst České republiky, Omalovánky zdarma ke stažení, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník, V, Texas Hold’em Poker Online, reglas, apuestas, juego, info, Dopravní značky, Webové online testy zdarma

Frky, vtipné texty, fórky, vtípky, kameňáky, fóry

Potřebujete se naladit? Frky, vtipné texty, fórky, vtípky, kameňáky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O mužích, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O škole, O Němcích, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Windows, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O manželství apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, země EU, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, týmy NHL, geocaching, mezinárodní organizace, hudební zkratky, politické strany a hnutí, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti apod.

Doporučené odkazy

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, mytologie, rodinné a příbuzenské vztahy, osobnosti, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, politici, poruchy, podnikání a podnikatelé, věda, psychologie, Spisovatelé a básníci, záliby a hobby, nadpřirozené osoby, zločin a právo, vlastnosti, sportovci a sportovkyně, školství a vzdělávání, žurnalisté a novináři, přezdívky, profese a zaměstnání, křesťanství atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tiskárna, Osvětlení, Silvestr, Lindt, Jídlo, Tichá noc, Štóla, Adventní kalendář, Václavské náměstí, Kavkazská jedle, Korálky, Cesmína, Ostrava, Jarmark, Linecká kolečka, Anděl, Štědrý den, Jmenovka, Recepty, Zdraví, Drážďany, Perníčky, Vosí hnízda, Adventní trhy, Husarské knoflíky, Jedle, Písnička, Keramický adventní věnec, Přání, Strom, SMS apod.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, Nejlepší zeměpisné kvízy, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, Prapory regionů a království, Online hry zdarma, odkazy, Biografie, životopis Erika Eleniak, zeměpis, cestování, Vše o Vánocích, URL

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

World wide web, internet

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční pozadí, Vánoční trhy, Štóla, Vídeňský punč, Vánoční světýlka, Adventní věnec, Perníčky, Alkoholový kalendář, Adventní svícen, Korálky, Jezulátko, Václavské náměstí, Košíčky, Strom, Hostina, Linecká kolečka, Jmenovka, Husarské knoflíky, Vánoční tapety, Písnička, Cesmína, K Vytištění, Sám doma, Adventní kalendář, Santa Claus, Osvětlení, bezlepkové cukroví, Windows, Keramika, K Tisku, Advent apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, Přehled formátů souborů, Online vánoční magazín, Obrázek Velikonoční blahopřání, Obrázky na PC ke stažení, internetové stránky, Vlajky měst a obcí České republiky, Profesionální klub ledního hokeje Calgary Flames, zdarma, Onlinovky zdarma, multimédia

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Sportovní, Pro dívky, Strategie, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Závodní, Logické, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Vánoční online hry, Střílečky, Karetní, parkování - parkovačky a podobně.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické, Klasické, Karetní, Oddechové, Pro dívky, Strategie, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Střílečky, Závodní, Velikonoční hry a podobně.

Vtipné texty, ftipy, fóry, vtípky, fórky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipné texty, ftipy, fóry, vtípky, fórky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné hádanky, židovské anekdoty, černý humor, kameňáky, vtipné citáty apod.

Náš tip

Klíčová slova: výukové pomůcky, zajímavosti, Seznam zkratek a akronymů, kuriozity, Full HD tapety na PC zdarma, Tým NHL Tampa Bay Lightning, V, pro dospělé, F, školství, Kliparty zdarma, internet, SMS přání k jmeninám podle jmen, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Nekecej!!!: Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Další odkazy:

Profesionální klub ledního hokeje Toronto Maple Leafs
Sexy Anna Kurnikovová
Odkazy na užitečné webové stránky
Online virtual internet casinos
Velikonoční blahopřání s názvem Roztomilý zajíček
Doporučené internetové odkazy
Fotky Mariah Carey
Tipy na Partnerské weby
Velikonoční blahopřání pojmenované stavil se tu zajíček
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Velikonoční blahopřání ke stažení
Cristiano Ronaldo futbalista
Tipy na zajímavé weby
Blahopřání ke sňatku a k výročí svatby
Obrázek fialové vejce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.