Partnerské weby, hry i všeobecné informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Fórky, ftipy, frky, černý humor, vtípky, vtipy

Chcete se uvolnit? Fórky, ftipy, frky, černý humor, vtípky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Vtipy o cikánech, O ženách, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Klíčová slova: F, kuriozity, Online životopisy, biografie, odkaz, Krásná malovaná vajíčka, V, Seznam zkratek a akronymů, Prapory regionů a království, Obrázek tři vajíčka, Státy a jejich prapory, počítače, Hry pro nejmenší online, Státní vlajky zemí

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, země jižní Asie apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií jídlo, ekonomie a ekonomika, nemoce, sport, bankovnictví, nástroje, lékařství a medicína, účetnictví, cestování, hardware, různé, zkratky, příroda, rostliny, nápoje, psychologie, latina, politika, počítače, náboženství a křesťanství, kultura, školství, věda, zločin a právo atd.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako záliby a hobby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, poruchy, rodinné a příbuzenské vztahy, věda, školství a vzdělávání, podnikání a podnikatelé, filozofie, zločin a právo, křesťanství, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, sportovci a sportovkyně, mytologie, politika, nadpřirozené osoby, lékařství, přezdívky, vlastnosti, historie, Spisovatelé a básníci, fikce a fantasy atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Keywords:Superhry a hry online zdarma, internet, Nejlepší školní testy a kvízy, Životopisy slavných osobností, Sexy Eri Aikawa, zadarmo, odkazy, Nejlepší hry pro dívky, Co je to Květná neděle?, Vše o Vánocích, hyperlinky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, nástroje a přístroje, nápoje, Vánoce a Advent, láska, zvířata, květiny, symboly, jídlo a nápoje, hmyz, náboženství, sport, osobnosti a lidé, muži, halloween, ženy a dívky, auta, věda, dopravní prostředky, rostliny atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Vtipy, fórky, kameňáky, ftipy, fóry, frky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, fórky, kameňáky, ftipy, fóry, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné básničky, frky o zvířatech, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, černý humor, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak exportovat, jak vytvořit, jak převést, čím zobrazit, jak konvertovat, jak otevřít, v čem spustit, jak přehrát, jak importovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, grafiku, písma, fonty, internet a web, spustitelné soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory, video soubory, systémové soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: Wallpapery na plochu PC, info, Obrázky, kliparty, Puzzle online, Vlajky států USA, Superhry a hry online zdarma, volný čas, Celebrity Beyoncé Knowles, Slovník pojmů Co je to?, Webové online testy zdarma, Webové online testy zdarma, Online hry pro děti zdarma

Fórky, frky, kameňáky, fóry, ftipy, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, frky, kameňáky, fóry, ftipy, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, černý humor, kameňáky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Klasické, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Strategie, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Logické, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Pro dívky, Sportovní a podobně.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Moudrosti, moudra, aforismy, hlášky, úsloví, motta, myšlenky

Slavné citáty, Moudrosti, moudra, aforismy, hlášky, úsloví, motta, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o ženách, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Výroky, úsloví, bonmoty, aforismy, hlášky, motta, moudrosti

Citáty slavných, Výroky, úsloví, bonmoty, aforismy, hlášky, motta, moudrosti, . V této jedinečné sbírce naleznete přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o manželství od různých známých osobností.

Klíčová slova: zdarma, doporučujeme, internetové stránky, Yasmine Bleeth, zajímavosti, webové stránky, pro děti, Originální přáníčka k Velikonocům, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Tapety na PC zdarma ke stažení

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako kultura, účetnictví, zločin a právo, technika, matematika, různé, náboženství a křesťanství, filozofie, internet, latina, příroda, lékařství a medicína, politika, ekonomie a ekonomika, školství, počítače, hardware, cestování, český jazyk, věda, sport, materiály, nástroje, psychologie atd.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Sportovní hry, Animace, Hry pro děti, Pro dívky, Logické hry, Bojové hry, Postřehové hry, Karetní hry, Závody aut, Strategie, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Relaxační hry a tak dále.

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové, Bojové gamesy, Závodní moto hry a tak podobně.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Klíčová slova: Hry pro kluky, výukové pomůcky, Online adventní magazín, weby, zábava, Velikonoční tapeta na plochu s motivem kraslice, Webové online testy zdarma, pro dospělé, Slovník pojmů Co je to?, URL, Pozadí na plochu počítače, F, Obrázek kuřátka, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Nespravedlnost: Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

„Jardo, kdo jsou to ti homosexuálové?” „Karle, když ti to řeknu, vykouříš mi ho?” „Jasně, víš, že nikdy neodmítnu... A co to je teda za lidi, ti homosexuálové?”

Wikipedie: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě jste v prdeli." Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"

Další odkazy:

Zdarma ke stažení
Velikonoční přáníčka pro vaše blízké
Doporučené internetové odkazy
Velikonoční pozadí na plochu barevná vajíčka
Oranžová vajíčka na obrázku
Tipy na Partnerské weby
Pojem Dynování
Linky na partnerské weby
Velikonoční omalovánky k vytistění
Naše tipy na užitečné weby
Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace
Visit New York city
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Kalkata city
Co je to GFE?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.