Zajímavé odkazy, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Postřehové, Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Fóry, vtípky, kameňáky, černý humor, anekdoty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtípky, kameňáky, černý humor, anekdoty, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o metanolu, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech apod.

Online vánoční magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sněhová vločka, Linux, Recepty, Jmenovky, Láska nebeská, SMS, Lego, Přání, Umělý vánoční stromek, Neviňátko, Vánoční filmy, Strom, Kameňák, Třásně, Vídeňský punč, Kinder, Korálky, Ježíš Kristus, Filmy, Jmelí, Vánoční svícen, Vánoční punč, Staroměstské náměstí, Košíčky, Bůh, Historické ozdoby, Kuba, Adventní kalendář, Mrazík, K Vytisknutí, Kavkazská jedle apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, kuriozity, pro dospělé, volný čas, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, Obrázky na PC, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník, Velikonoční pučálka, Obrázky zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, zdarma, Slovník pojmů Co je to?

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Poprava, KSČ, Zlatý slavík, Rock ‚n‘ Roll, Císař, Archivář, Herec, Slováci, Hudebnice, Normalizace, Maršál, Mim, Čeští králové, Miliardář, Československo, Dramatik, Historik, Sebevražda, Žhavé výstřely, Podnikatelé, Sochař, Orlík, Náboženství, Křesťanství, Pittsburgh Penguins, Pop, Gymnasté, Faraon, Rakousko-Uhersko, Miliardáři, Olympijský vítěz, Vražedkyně, Country, Slovák, Florida Panthers, Básník apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Síť, cestování, hry, zábava

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak spustit, v čem spustit, jak exportovat, čím prohlížet, kterak editovat, v čem upravit, jak přehrát, jak vytvořit, jak konvertovat, čím zobrazit soubory následujících typů: hudební audio soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, komprimace dat, dokumenty, grafiku, koncovky souborů, konfigurační soubory, šablony dokumentů, obrazy disků apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Keywords:internet, webovky, Online vánoční magazín, F, Celeb Alicia Keys, linky, Online vánoční magazín, Státní vlajky států světa, Velikonoční wallpaper s vajíčky, hyperlinky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Dopravní značky

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, dopravní zařízení, výstražné značky apod.

Klíčová slova: Free game online hry, webové stránky, Seznam souborových přípon, Obrázek darované vajíčko, Wallpapers na plochu počítače, Online hry zdarma, multimédia, Obrázek sovětské vajíčko, zadarmo, odkazy, K, Super online kvízy

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Střílecí hry, Auta a závodní, Barbie hry, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, online html5 hry, Farmářské hry, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kněz, Husité, Trenérka, NHL, Nobelova cena, Herečka, Druhá světová válka, Vražedkyně, Ministr, Vládce, Upálen, Vrah, Hokej, Hejtman, Životopis, Vojáci, Miliardář, Ministři, Country, Filozof, Protektorát, Český slavík, Čeští králové, Dabérka, Poslanci, Renesance, Prezidenti ČR, Sebevražda, Olympijský vítěz, Normalizace, Starověký Egypt, Císař, Hokejisté, Atentát, Textařka, Malíř apod.

Kameňáky, anekdoty, vtípky, ftipy, frky, černý humor

Chcete se pobavit? Kameňáky, anekdoty, vtípky, ftipy, frky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, murphyho zákony, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, černý humor, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, zábava, Prapory českých měst, Geography and flags, zdroje informací, Obrázky na PC, Seznam zkratek a akronymů, Halle Berry, počítače, F, Seznam zkratek a akronymů

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nemoce, školství, internet, lékařství a medicína, zkratky, technika, sport, psychologie, chemie, software, rostliny, zločin a právo, politika, stavebnictví, filozofie, účetnictví, materiály, literatura, nástroje, věda, kultura, fyzika, nápoje, náboženství a křesťanství atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Klasické, Střílečky, Logické, Vánoční online hry, Karetní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Sportovní, Velikonoční hry, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Závodní, Bojové online gamesy a podobně.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, země východní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: M, Online testy a kvízy zdarma, Biografie slavných osobností, tipy, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázek kuře, školství, info, Seznam přípon a koncovek souborů, Pozadí na PC, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázky zdarma, Paris Saint-Germain F.C., 3

Několik fórů na závěr. Vtip Box: O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Další odkazy:

Wallpaper s vajíčky vhodný na plochu počítače
Obrázek hnědé vajíčko
Naše tipy na zajímavé stránky
Tým NHL Seattle Kraken
MP3 Music download
Tipy na užitečné weby
Maria Sharapova celebrity
Doporučené odkazy
Tým NHL Dallas Stars
Partnerské internetové stránky
New York city
Lionel Messi Arjantinli futbolcu
Tipy na zajímavé weby
Velikonoční přáníčka ke stažení
Texas hold’em poker Online, aturan, taruhan, bermain

Děkujeme vám za vaši návštěvu.